Obrázek hlavičky
Podpůrný personál

Eva Himpanová, hospodářka

Himpanova@msduhasobeslav.cz

 

Alena Douchová, uklízečka, školnice Červená třída

Douchova@msduhasobeslav.cz

 

Ivana Vochozková, uklízečka, skladnice Zelená třída

Vochozkova@msduhasobeslav.cz

 

Jana Bláhová, uklízečka Modrá třída

Blahova@msduhasobeslav.cz

 

Pavla Novotná, uklízečka Fialová třída

Novotna@msduhasobeslav.cz

 

Marcela Krejčová, uklízečka Oranžová třída

Krejcova2@msduhasobeslav.cz

 

Eva Matoušová, pradlena

Matouškova@msduhasobeslav.cz

Matousova@msduhasobeslav.cz