Obrázek hlavičky
Podpůrný personál

Eva Himpanová, hospodářka

Himpanova@msduhasobeslav.cz

 

Alena Douchová, uklízečka, školnice

Červená třída

Douchova@msduhasobeslav.cz

Ivana Vochozková, uklízečka, skladnice

Zelená třída

Vochozkova@msduhasobeslav.cz

Jana Bláhová, uklízečka

Modrá třída

Blahova@msduhasobeslav.cz

Pavla Novotná, uklízečka

Fialová třída

Novotna@msduhasobeslav.cz

Marcela Krejčová, uklízečka

Žlutá třída

Krejcova2@msduhasobeslav.cz

 

Eva Matoušová, pradlena

Matouškova@msduhasobeslav.cz

Matousova@msduhasobeslav.cz