Žlutá třída

Ve žluté třídě se na Vás těší

paní učitelky Petra Kabešová, Veronika Hájková a asistent pedagoga Pavla Širůčková.

S jakýmikoliv dotazy, připomínkami, problémy, náměty se obracejte na třídní učitelku. Je v našem společném zájmu, aby byly děti ve školce šťastné a spokojené. Jedině tak budou schopné se přirozenou cestou rozvíjet a vzdělávat.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Jak vypadá náš den a co děti potřebují ve žluté třídě se dozvíte v záložkách se stejným názvem zde na webu.

Zástupci v Radě rodičů

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Provozní doba MŠ: 06:00-16:30, pondělí a středa až do 17:15.

Ráno  se děti schází od 6.00 hodin v modré třídě a oranžové třídě dle rozdělení šaten.

• V 6.30 přechází do zelené třídy a fialové třídy. V 7.00 přecházejí děti na žlutou třídu, kde působíme do 15.00 hodin.
  • V 15.00 hodin  se děti rozchází do fialové třídy a zelené třídy.

Telefon do MŠ: 381524740, 607000983- informace o nepřítomnosti dítěte, dotazy, odhlášení a přihlášení obědů (vždy do 13:00 hodin na následující den), možnost přepojení přímo na třídu.

Odhlašování stravy provádějte, prosím, přes web: STRAVA.CZ

• Prosíme, informujte nás včas o všech nutných změnách, o kterých bychom měli vědět! (změny telefonních čísel, změny v údajích o vyzvedávání dítěte apod….)