Obrázek hlavičky
Specialisté
  • Bc. Barbora Vondrášková, asistent pedagoga

           Vondraskova@msduhasobeslav.cz

 

  • Bc. Dagmar Váchová, asistent pedagoga

            Vachova@msduhasobeslav.cz

 

  • Bc. Kristýna Hackerová, asistent pedagoga

           Hackerova@msduhasobeslav.cz

 

  • Veronika Hájková, asistent pedagoga

            Hajkova@msduhasobeslav.cz

 

  • Martina Chlaňová, asistent pedagoga

           Chlanova@msduhasobeslav.cz

 

  • Kamila Svoradová, asistent pedagoga

            Svoradova@msduhasobeslav.cz

 

  • Pavla Širůčková, asistent pedagoga

            Siruckova@msduhasobeslav.cz