Obrázek hlavičky
Specialisté
  • Bc. Barbora Vondrášková, asistent pedagoga Oranžová třída

           Vondraskova@msduhasobeslav.cz

 

  • Bc. Dagmar Váchová, asistent pedagoga Fialová třída

            Vachova@msduhasobeslav.cz

 

  • Bc. Kristýna Hackerová, asistent pedagoga Zelená třída

           Hackerova@msduhasobeslav.cz

 

  • Veronika Hájková, DiS. asistent pedagoga Fialová třída

            Hajkova@msduhasobeslav.cz

 

  • Martina Chlaňová, asistent pedagoga Zelená třída

           Chlanova@msduhasobeslav.cz

 

  • Pavla Širůčková, asistent pedagoga Žlutá třída

            Siruckova@msduhasobeslav.cz

 

  • Jana Maninová, asistent pedagoga Červená třída