Oranžová třída

Přílohy

• Chodíme ven téměř za každého počasí, počítejte, prosím, že mohou mít Vaše děti mokré/mírně ušpiněné oblečení (kalhoty...) od hry s vodou, kamínky atd.
  • V zimě, prosíme, o palcové rukavice přišité na tkaloun či gumičku, aby je děti neztratily.
  • Za slunného počasí, prosíme, o připravení pokrývky hlavy (kšiltovku nebo klobouček).
  • Prosíme o našití poutek na oblečení, které Vaše děti používají ve školce (bundy, mikiny, tepláky, kraťasy + podepsání/označení.... včetně bot, bačkorek a holínek!!!
  • Trénujte, prosíme, u Vašich dětí samostatnost při oblékání, stolování a sebeobsluze.
  • Čistá pyžamka předávejte součastně s dětmi při příchodu do školy, na vyprání Vám budou připraveny v pátek (1x za 14 dní), popř. dle potřeby.
  • Pokud si přijdete pro oběd v první den neplánované nepřítomnosti, bude Vám předán v označených prostorech u naší kuchyňky v čase od 12:00-12:15
  • Děti, které si chodí domů po obědě si, prosíme, vyzvedávejte mezi 12:00-12:15.

Děkujeme za spolupráci

Důležité informace
Telefon do MŠ: 381524740, 607000983
www.msduhasobeslav.cz
Telefonní spojení na odhlášení/přihlášení obědů: pí. Koblišková Eva, tel.: 381524740
Provoz MŠ: Pondělí, středa (06:00-17:15). Úterý, čtvrtek, pátek (06:00-16:30).

Jména třídních učitelek: Alena Krejčová, Olga Zabloudilová, Věra Podlahová, Tereza Žákovská,  Kristýna Hackerová

Asistent pedagoga: Zuzana Černá, Veronika Voráčková

Paní uklízečka: Marcela Krejčová

S jakýmikoliv dotazy, připomínkami, problémy, náměty se obracejte na třídní učitelky. Je v našem společném zájmu, aby byly děti ve školce šťastné a spokojené. Jedině tak budou schopné se přirozenou cestou rozvíjet a vzdělávat.

Děkujeme

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZÁSTUPCI RADY RODIČŮ V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ:

Bierlová Lucie.  e-mail: oranzova3@msduhasobeslav.cz

JuDr. Aneta Dvořáková  e-mail: oranzova4@msduhasobeslav.cz

!!!  SLEDUJTE FOTOGALERII  !!!