Co dítě potřebuje

Co Vaše dítě potřebuje ve žluté třídě?
Do třídy
o Každé pondělí si může přinést z domova svoji hračku (menší z důvodu skladnosti). Plyšáčka pro odpočinek si v případě potřeby může přinést každý den aneb jej může nechávat v kapsáři.
o Přezůvky pro pobyt ve třídě, které zaručí jeho bezpečí (ne pantofle) - podepsat, aby se nám nepletly
o Plastový kelímek na pití, který se dá umýt v myčce na nádobí ( do 12 cm)- širší lépe stojí- označený jménem Vašeho dítěte na pití vody a čaje po celý den
o Přineste prosím balení papírových kapesníčků, děti je pak dle potřeby ve třídě používají.
o Flétnu - dřevěnou nebo z umělé hmoty (možno zakoupit ve Spinu - papírnictví u nových škol) – do konce září
Do umývárny
o kelímek, kartáček na zuby a pastu, je-li zvyklé ji používat – vše je dobré podepsat
Do šatny
 Oblečení na pobyt venku (tepláky, šortky apod.). Děti odpočívají po obědě na lehátku ve „školkovém “ oblečení (pyžamo nemáme), kalhoty na ven bývají mokré nebo plné písku … . Dítě vždy informujte o tom, co si vezme na sebe ven – toto oblečení, prosím, připravte na jeho háček, oblečení, ve kterém půjde domů, vložte do přihrádky. Na věšení se velice osvědčila přišitá poutka – záleží jen na Vás, jak věšení vyřešíte. Takto zvyšujeme samostatnost dítěte.

Na ven je dobré mít látkové kapesníky v kapse u bundy nebo mikiny, ale také nosíme papírové kapesníčky

Pláštěnku pro pobyt v dešti (ven chodíme za každého počasí). Prosíme Vás, sledujte počasí - pokud bude pršet, dejte dítěti i vhodnou obuv.

Děkujeme za vyplněné dohody o vyzvedávání dítěte z MŠ jinou osobou, než rodičem.