Co dítě potřebuje

Co dítě potřebuje v červené třídě

• Každé pondělí si děti mohou přinést z domova svoji hračku (menší z důvodu skladnosti,cca 20x21 cm), plyšáka na spaní mohou děti nosit kdykoliv
  • Přineste prosím balení papírových kapesníčků, děti je pak dle potřeby ve třídě používají, praktické jsou také vytahovací kapesníky.
  • Na ven je dobré mít látkové kapesníky v kapse u bundy nebo mikiny, ale také nosíme papírové kapesníčky.
  • Do přihrádky nebo sáčku v šatně dejte dítěti věci na převlečení pro případ nehody ( tričko, tepláky, spodní prádlo, ponožky).
  • Nutné je mít na převlečení tepláky nebo kalhoty, případně kraťasy pro pobyt venku. Děti odpočívají po obědě na lehátku ve „školkovém “ oblečení, kalhoty na ven bývají špinavé, mokré nebo plné písku.
  • Dejte svému dítěti do šatny pláštěnku. Ven chodíme i v případě mírného deště.