Obrázek hlavičky
Červená třída

Výlet ZOO Na Hrádečku

Pondělí 23.5.2022

Přiveďte děti do MŠ, prosím, nejpozději do 8:00 hodin.

S sebou batůžek a do něj: pláštěnku, pití, jednu malou svačinku (svačit i obědvat budeme v MŠ)

Příjezd do 12:00 hodin. (V kolik hodin si budete moci vyzvednout děti po obědě, ještě upřesníme.)

Vstupné i doprava hrazeny z projektu MAP II – Putování světem zvířat.

V červené třídě působí a na spolupráci se těší paní učitelky Barbora Nývltová, Magdaléna Pumprová, Dana Líbalová, Olga Zabloudilová, paní asistentky Kristýna Hackerová a Pavla Širůčková a paní uklizečka Alena Douchová.

Důležité informace
Provozní doba MŠ: 06:00-16:30, pondělí a středa až do 17:15

Telefon do MŠ: 381524740, 607000983- informace o nepřítomnosti dítěte, dotazy, odhlášení a přihlášení obědů (vždy do 13:00 hodin na následující den), možnost přepojení přímo na třídu.

Jak vypadá náš den a co děti pořebují v červené třídě se dozvíte v záložkách se stejným názvem zde na webu, případně na nástěnce v šatně třídy.

S jakýmikoliv dotazy, připomínkami, problémy, náměty se obracejte na třídní učitelky. Je v našem společném zájmu, aby byly děti ve školce šťastné a spokojené. Jedině tak budou schopné se přirozenou cestou rozvíjet a vzdělávat.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Zástupci v radě rodičů:

Luděk Čejka: cervena10@msduhasobeslav.cz

Tomáš Sláma: cervena11@msduhasobeslav.cz

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.

Obrázek