Co dítě potřebuje v Žluté třídě

• Co dítě potřebuje ve žluté třídě

Co Vaše dítě potřebuje ve žluté třídě?
    Do třídy
    o Každé pondělí si může přinést z domova svoji hračku (menší z důvodu skladnosti). Plyšáčka pro odpočinek si v případě potřebymůže přinést každý den.
    o Přezůvky pro pobyt ve třídě, které zaručí jeho bezpečí (ne pantofle)
    o Plastový kelímek na pití, který se dá umýt v myčce na nádobí ( do 12 cm)- širší lépe stojí- označený jménem Vašeho dítěte na pití vody a čaje po celý den
    o Přineste prosím balení papírových kapesníčků, děti je pak dle potřeby ve třídě používají.
    o Flétnu - dřevěnou nebo z umělé hmoty (možno zakoupit ve Spinu - papírnictví u nových škol) – do konce září
    Do umývárny
    o kelímek, kartáček na zuby a pastu, je-li zvyklé ji používat – vše je dobré podepsat
    Do šatny
     Oblečení na pobyt venku (tepláky, šortky apod.). Děti odpočívají po obědě na lehátku ve „školkovém “ oblečení (pyžamo nemáme), kalhoty na ven bývají mokré nebo plné písku … . Dítě vždy informujte o tom, co si vezme na sebe ven – toto oblečení, prosím, připravte na jeho háček, oblečení, ve kterém půjde domů, vložte do přihrádky. Na věšení se velice osvědčila přišitá poutka – záleží jen na Vás, jak věšení vyřešíte. Takto zvyšujeme samostatnost dítěte.

Na ven je dobré mít látkové kapesníky v kapse u bundy nebo mikiny, ale také nosíme papírové kapesníčky

Pláštěnku pro pobyt v dešti (ven chodíme za každého počasí). Prosíme Vás, sledujte počasí - pokud bude pršet, dejte dítěti i vhodnou obuv.

Děkujeme za vyplněné dohody o vyzvedávání dítěte z MŠ jinou osobou, než rodičem.

Hlaste, prosím, každou důležitou změnu (bydliště, telefon, email…)

Kdykoliv mě můžete kontaktovat pomocí učitelek v zelené nebo hnědé třídě – vyřídí vzkaz nebo Vás zavede do třídy – anebo mejlem. Ve třídě jsem s dětmi od 8 do 14.15 h, ale často i mimo tento čas, stačí si domluvit schůzku. Budu se Vám věnovat.

Mnoho pohody a radosti v novém školním roce přeje p.uč. žluťásků
    Marie Křížová