Aktuality pro Školka doma třídu

• Aktuálně ve žluté

AKTUALITY  PRO   ŽLUTOU   TŘÍDU

ROZLOUČENÍ SE ŽLUTOU TŘÍDOU

Vážení rodiče, milé děti (předškoláci i vy mladší), přijměte pozvání na rozloučení

se zelenou třídou, které se uskuteční na školní zahradě ve

ČTVRTEK 24.6. od 15:00 hodin

PROGRAM:

- proběhne slavnostní stužkování předškoláků, kteří po prázdninách nastoupí do ZŠ i rozloučení s ostatními dětmi

- pro každé dítě bude sponzorsky zajištěn 1 špekáček na opékání, ostatní  si zajistíte sami (opékací vidlici-klacek, pečivo, další jídlo pro vlastní potřebu ...)

!!! Prosíme Vás o dodržování hygienických opatření a zachovávání dostatečného odstupu!!!

Už se na Vás těšíme!

V duležitých sděleních naleznete informaci o provozu naší školy o letních prázdninách. (aktualizováno 3.5.2021)

Náplň vzdělávání naleznete v sekci Fotogalerie - Třídní vzdělávací plán na aktuální týden

.............................................................................................................

Zajímá Vás, co by mělo dítě umět při zahájení školní docházky?

Podívejte se na "Desatero" - naleznete na našich stránkách.

V důležitém sdělení naleznete informace k potvrzení o úhradě školného za rok 2020.

TŘÍDNÍ AKTUALITY

CO POTŘEBUJÍ DĚTI U NÁS VE ŽLUTÉ TŘÍDĚ:
    ◦do šatny do sáčku (tašky):
    ◦tepláky na pobyt venku
    ◦náhradní oblečení – spodní prádlo, triko, tepláky, ponožky
    ◦pláštěnku – budeme chodit ven i za drobného deště
     ◦plastový kelímek na pití, který se dá mýt v myčce na nádobí, podepsat
    ◦1 kelímek, kartáček a zubní pastu
    ◦prosíme o občasné donesení papírových kapesníčků – děti je mají k dispozici po celý den
    ◦každé pondělí si mohou děti přinést jednu malou hračku, aby se vešla do kapsáře
    ◦podepsané bačkorky se světlou podrážkou

Ke komunikaci s MŠ i nadále používejte pevnou linku 381 524 740. Zde je Vám k dispozici p. Eva Himpanová.

Pokud se nebude možné dovolat, využijte nově - tel.č. 607 000 983.

Náš nový mobilní telefon Vám zajistí to, že se k nám dovoláte po celou dobu provozu MŠ.

Na našem webu pod ikonou „PTEJTE SE NÁS“, je vytvořena sekce „KOMUNIKACE S RODIČI PŘEDŠKOLÁKŮ.“Zde jsou aktuální informace pro Vás.

Sledujte, prosím, stránky naší školy - najdete zde aktuální informace!!!!!!!!!

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.

Prosíme, informujte nás včas o všech nutných změnách, o kterých bychom měli vědět!!!! (změny telefonních čísel, změny v údajích o vyzvedávání dítěte apod….)

Ve žluté třídě působí:

P.uč. Bc. MARIE KŘÍŽOVÁ