Aktuality pro Školka doma třídu

Důležité sdělení vedení školy

Omluvné listy

Tento dokument vyplňujte vždy podle nepřítomnosti dítěte a po návratu do školy nebo na konci měsíce jej přineste, učitelka Vám  je podepsané vrátí.

Prázdniny a dny, ve kterých je MŠ uzavřena se neomlouvají.

• Aktuálně ve žluté

Obsah vzdělávání

na probíhající týden naleznete

ve fotogalerii a v  Inspiraci na domácí hraní.

Vložené pracovní listy a náměty pro práci na doma v době nepřítomnosti si můžete sami doma vytisknout nebo o materiály požádejte paní učitelku. Hotové práce založíte do portfolia dítěte.

Děkujeme za spolupráci.

Vážení rodiče, vítáme Vás v novém školním roce, naším společným zájmem je vytvoření příjemného a bezpečného prostředí pro Vaše děti a pro nás všechny. Rádi bychom Vás upozornili na opatření vyplývající z doporučení MŠMT. Prosíme Vás o dodržování následujících doporučení:

• Od pondělí 7.9.2020 je vstup do budovy a pohyb ve vnitřních prostorách povolen pouze s rouškou ( neplatí pro děti )
    • V celém areálu školy je doporučeno dodržovat rozestupy.
    • Ve vestibulu školy je k dispozici desinfekce.
    • Je doporučeno minimalizovat počet osob, které přivání a odvání dítě do/z mateřské školy.
    • Zákonní zástupci a pověřené osoby se ve vnitřních prostorách školy zdržují jen po nezbytně nutnou dobu.

Opatření se mohou měnit v návaznosti na nařízení Ministerstva zdravotnictví.

Postup při případném výskytu osoby pozitivní na Covid 19 a informace o distančním vzdělávání naleznete ve školním řádu.

Těšíme se na nové společné zážitky.

TŘÍDNÍ AKTUALITY

CO POTŘEBUJÍ DĚTI U NÁS VE ŽLUTÉ TŘÍDĚ:
    ◦do šatny do sáčku (tašky):
    ◦tepláky na pobyt venku
    ◦náhradní oblečení – spodní prádlo, triko, tepláky, ponožky
    ◦pláštěnku – budeme chodit ven i za drobného deště
     ◦plastový kelímek na pití, který se dá mýt v myčce na nádobí, podepsat
    ◦1 kelímek, kartáček a zubní pastu
    ◦prosíme o občasné donesení papírových kapesníčků – děti je mají k dispozici po celý den
    ◦každé pondělí si mohou děti přinést jednu malou hračku, aby se vešla do kapsáře
    ◦podepsané bačkorky se světlou podrážkou

Ke komunikaci s MŠ i nadále používejte pevnou linku 381 524 740. Zde je Vám k dispozici p. Eva Himpanová.

Pokud se nebude možné dovolat, využijte nově - tel.č. 607 000 983.

Náš nový mobilní telefon Vám zajistí to, že se k nám dovoláte po celou dobu provozu MŠ.

Na našem webu pod ikonou „PTEJTE SE NÁS“, je vytvořena sekce „KOMUNIKACE S RODIČI PŘEDŠKOLÁKŮ.“Zde jsou aktuální informace pro Vás.

Sledujte, prosím, stránky naší školy - najdete zde aktuální informace!!!!!!!!!

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.

Prosíme, informujte nás včas o všech nutných změnách, o kterých bychom měli vědět!!!! (změny telefonních čísel, změny v údajích o vyzvedávání dítěte apod….)

Ve žluté třídě působí:

P.uč. Bc. MARIE KŘÍŽOVÁ