Aktuality pro Žlutou třídu

Středa 17.1. Divadlo v MŠ

• Aktuálně ve žluté

Třídní aktuality ve žluté

Dne 17.1.2018 (středa) k nám přijede divadlo s pohádkou: KONCERT PRO NAKRESLANOU PRINCEZNU. Vybíráme 40,-Kč.

KONZULTACE

- ROZPIS JE K DISPOZICI V ŠATNÁCH. TAKTÉŽ SI MŮŽETE DOMLUVIT INDIVIDUÁLNĚ JINÝ VYHOVUJÍCÍ TERMÍN.

INFORMACE K BRUSLENÍ

Kurz bude mít 10 lekcí, bruslit budeme chodit v pondělí.

Termíny: 8.1., 15.1., 22.1., 29.1., 5.2., 12.2., 19.2., 26.2., 12.3., 19.3.

(5.3. NE, BUDOU JARNÍ PRÁZDNINY)

Lekce bude začínat v 7:45 hodin.

Ze školky budeme odcházet v 7:00 hodin, pokud budete děti vodit přímo na zimní stadion, přiveďte je v 7:30 hodin.

Zpět do školky nás bude vozit autobus.

Pro pojištění dětí, prosím, proveďte registraci na adrese: http://detidobrusli.cz/registrace/

• bez registrace nemůže být dítě pojištěno!

Částku 700,-Kč zaplaťte, prosím, paní učitelkám na třídě nejpozději do středy 20.12.

ANKETY - EVALUACE

Hodnocení akce: Den tatínků
    Vráceno bylo 11 anketních listů. Jak odpověděli rodiče na moje otázky?
    Čas konání akce: téměř všem čas vyhovoval, pro 3 rodiče byl brzký čas zahájení. Příště můžeme dohodnout připojení se k pozdější skupině, rádi Vám vyhovíme.
    Délka trasy: téměř všem vyhovovala, jeden ji hodnotil jako dlouhou.
    Vhodnost aktivit: všichni je hodnotili kladně
    Celkové hodnocení této akce bylo výborné, děkujeme za slova ocenění a chvály. Jsme rádi, že jste akci pociťovali jako velice vydařenou.

Hodnocení spolupráce rodičů a učitelky ve žluté třídě
    Informace o problémech – všichni rodiče konstatovali, že jsou jim předány.
    Schůzka s učitelkou, konzultace – všichni konstatovali, že se s učitelkou v případě potřeby nebo po domluvě sešli.
    Emailová komunikace – někteří rodiče ji využívají, jiní upřednostňují přímou komunikaci s učitelkou.
    Informace na nástěnce – téměř všem přijdou přehledné a srozumitelné, míru informací pociťují jako dostatečnou, jeden rodič uvedl, že se případně zeptá, není-li mu info jasné. Jeden rodič vnímá důležité informace za málo zdůrazněné – vytřídila jsem cedule platící pro celý rok do druhé poloviny nástěnky, nejnejnejedůležitější zdůrazním barevným podkladem.
    Všem děkuji za vyplnění dotazníků a za spolupráci. Já i Vy máme stejný cíl- připravit Vaše dítě do školy tak, aby prospívalo. Vše se naučí nejlépe v prostředí, kde se cítí dobře a to, milí rodiče dokážeme jistě společnými silami. Bez obav mne kontaktujte, kdykoli pocítíte potřebu, budu se Vám ráda věnovat.

Ve žluté třídě působí:

P.uč. Bc. Marie Křížová