Aktuality pro Žlutou třídu

Důležité sdělení vedení školy

EVALUACE ANKETY V AKTUALITÁCH

• Aktuálně ve žluté

Milé děti, rodiče a prarodiče,
    děkujeme Vám za krásné zážitky s Vašimi dětmi a za Vaši skvělou spolupráci.

Přejeme Vám léto plné sluníčka, společných nevšedních zážitků
    a radosti.

Pěkné prázdniny Vám všem z celého srdce přeje

KOLEKTIV ŽLUTÉ TŘÍDY

Třídní aktuality ve žluté

Ve žluté třídě působí:

P.uč. Bc. Marie Křížová (záskok pí. učitelka Miloslava Košnerová)

p. uklizečka Andrea Pešková

ANKETA - OSLAVA SVÁTKU MATEK S ROZLOUČENÍM

Ze 16 anketních lístků se vrátilo 9 vyplněných.

HODNOCENÍ VYSTOUPENÍ DĚTÍ  (délka, čas, atmosféra ...)

Ze všech odpovědích jsem zaznamenala ocenění délky vystoupení, dobrou přípravu, příjemnou atmosféru, radost a zápal dětí pro aktivity, někdo byl překvapen tím, co děti všechno umí. Jedna maminka si uvědomila, že vlastně se svým dítětem poprvé tančila.

Já sama jsem byla také velmi spokojená jak s nenásilnou radostnou přípravou ve spolupráci s dětmi tak i  se samotným vystoupením na oslavě, kdy vše klapalo tak, jak má a děti se snažily, byl to skvělý výkon.

HODNOCENÍ CENTER AKTIVIT

Tato část programu byla ve všech anketních lístcích velice oceňována, rodiče i děti si to užili, někdo napsal, že po aktivitách byl odpočatý a dobře naladěný, někdo si užil dostatečného prostoru pro pohyb, možnost výběru. Nejvíce se podle ankety líbila centra: Fotkoutek, Bylinky za pusinky, Kino

Moje hodnocení: Myslím, že jsme společně s dětmi vymysleli zajímavé koutky, dalo sice práci připravit je, ale při akci samotné se koutky osvědčily, děti si je podle reakcí pěkně užily - mohly totiž mamince udělat několikrát radost, což je uspokojilo. Z hlediska organizace oceňuji chování i rodičů ve všech prostorách, zajištění bezpečnosti je pro nás důležité. Děkuji učitelkám za pomoc při realizaci.

POZNÁMKY A VZKAZY PRO UČITELKU

Děkuji všem za oceněnění mojí práce!!!!!!!!!!

Zástupce rodičů:

Míša Škodová: skodovamisa@centrum.cz      tel.: 722 909 229