Aktuality pro Žlutou třídu

• Aktuálně ve žluté

Akce v lednu:

29.1. - screeneng zraku dětí v MŠ dle objednání (viz nástěnka)

Únor:

Od 3. - 7. 2. 2020 probíhají v našem kraji jarní prázdniny, naše MŠ bude otevřena. Prosíme, nahlašte docházku Vašeho dítěte v těchto dnech, je pro nás Vaše informace důležitá z ohledu personálního zajištění chodu MŠ a chodu jídelny. Děkujeme.

Projekt „Děti do bruslí“  www.detidobrusli.cz

Kromě základních dovedností na bruslích se klade důraz na rozvíjení všestranné pohybové aktivity formou zábavy. Rozvoj sportovních dovedností představuje hodnotu, ze které budou děti čerpat po celý život.

10-ti hodinový kurz bruslení: první lekce začíná od 6.1.2020 –časový harmonogram                   je zveřejněn na nástěnce v šatně (6.1., 13.1., 20.1., 27.1., 10.2., 17.2., 24.2., 2.3.,9.3., 16.3. -      bruslení nebude 3.2. - jarní prázdniny)

cena kurzu : 750,-Kč (vč. úrazového pojištění)- platba proběhne prostřednictvím učitelek na třídě

časový rozvrh: 1x v týdnu v době od 7.30 – 8.35 hod.dětí (za účasti pí učitelek)

vhodné sportovní oblečení, rukavice, kukla nebo čepice bez bambule

helma (na kolo, lyžařská, hokejová)

nabroušené brusle (nejlépe zavazovací ,,KANADY“, jinak dle současné výbavy dětí, pokud žádnou výbavu zatím nevlastníte, je možná individuální domluva)

láhev s pitím vše ve vhodném batohu.

Kurz vedou profesionální trenéři pro hokej a krasobruslení

Identifikační a kontaktní údaje realizátora projektu

Název:             Děti do bruslí z. s.

Zastoupený:    Zdeněk Ondřej

Kontakt:         mob. 777 202 756, e-mail: info@detidobrusli.cz

Pro pojištění dětí proveďte nejpozději do 31.12.2019 registraci na adrese: http://detidobrusli.cz/registrace/ - bez registrace nemůže být dítě pojištěno!!!!! Registrace bude spuštěna 9.12.2019.

Vážení rodiče,

blíží se čas vánočních svátků, a proto Vás žádáme o informaci , kdo budete v tomto období potřebovat zajistit péči o Vaše děti.Prosíme o předání včasné informace ředitelství školy prostřednictvím učitelek na třídě, nejdéle do  pondělí 9.12.2019, abychom mohli vyhodnotit Vaše případné požadavky. Oznamte, prosím, potřebnost docházky Vašeho dítěte ve dnech od 23.12.2019 (pondělí) – 3.1.2020 (pátek).

Očekáváme, že škola bude ve výše uvedené době uzavřena na základě zkušeností z předchozích let. V této době mají též vánoční prázdniny ZŠ.         Děkujeme.

Prosíme, informujte nás včas o všech nutných změnách, o kterých bychom měli vědět!!!! (změny telefonních čísel, změny v údajích o vyzvedávání dítěte apod….)

Ke komunikaci s MŠ používejte, prosím, PEVNOU LINKU.

MOBILNÍ TELEFON paní ředitelky pouze v naléhavých případech. V blízké době bude zřízen pro komunikaci nový mobilní telefon, který Vám bude k dispozici.

Ve žluté třídě působí:

P.uč. Bc. Marie Křížová