Hrátky s angličtinou v Školka doma třídě

• Hrátky s angličtinou

Pojďte se učit se Stevem a jeho kamarádkou Maggie

Wattsenglish

• britská společnost, která vytvořila unikátní metodiku výuky angličtiny pro děti a vzdělávací materiály oblíbené po celém světě
    • tvůrce jednoho z největších světových vzdělávacích YouTube kanálů s názvem Wow English TV a řady učebních materiálů pro výuku angličtiny s názvem Wow! pro děti od 3 do 11 let - poprvé v historii vychází výuka anglického jazyka z přirozeného využití lidské tváře v učebnicích a interaktivních videích
    • společnost s akreditací MŠMT a schválené doložky MŠMT k řadě učebnic Wow!

Wattsenglish  Online výuka je vysoce efektivní - děti se učí jazyk okamžitě přirozeně používat v běžných situacích a jsou schopné velmi brzy porozumět.

1x týdně - každou středu se budeme setkávat s rodilou mluvčí Amy, která nás pomocí metody Wattsenglish zavede do světa angličtiny pomocí her a písniček.

HELLO,LET´S START

• Seznámení se Stevem, Magie, základními pohybovými slovesy a barvami
    • Vnímat jednoduché písně v cizím jazyce
    • Seznámit se se zákl. čísly 1-6