Úvodní informace pro školku doma

 • Úvodní informace

  Aktuálně: vzhledem k současné situaci a uzavření MŠ jsme obnovili distanční vzdělávání. Paní učitelky chystají všem dětem obálky s inspirací na domácí hraní a vzdělávání. Distribuovat je budeme v následujících dnech. Obnovili jsme také duhové výzvy. Můžete si vybrat libovolnou výzvu a zpetřit si den. Budeme rádi za zpětnou vazbu, napište svým paní učitelkám email, pošlete nám zprávu na messenger MŠ Duha Soběslav nebo nám "pošlete" dopis do duhové schránky za brankou školky. 

  Od 1.4. pro vás máme další tip, si můžete zahrát na detektivy a zkusit najít "duhový" kamínek. Nebo můžete vyzkoušet Duhové učení na plotě. Těšíme se, že nám dáte vědět, jak se vám naše duhové hry líbí...

         


  AKTUÁLNĚ:

  Děkujeme všem duháčkům a jejich rodičům, kteří se zapojili do Školky doma, za krásné fotky a za vaší zpětnou vazbu.

  Pro nové rodiče a děti: Školka doma byla jedním z nástrojů distančního vzdělávání v době uzavření MŠ na jaře 2020 v době nouzového stavu.


  Milé děti, milí rodiče,

  napadlo nás, že si zpestříme náš čas, kdy se společně nemůžeme setkávat… Vymysleli jsme pro Vás „ŠKOLKU DOMA“.

  Co je vlastně "ŠKOLKA DOMA"?

  V následujících dnech vždy v pátek a v pondělí vyhlásíme novou duhovou výzvu, kterou můžete společně s námi plnit! Na webových a facebookových stránkách školy se vždy dozvíte, jaká je aktuální výzva.

  Děti mají možnost si za každou splněnou výzvu nalepit svůj „duháček“ na duhovou kartu. Kartu a „duháčky“ si vytiskněte ze záložky „Duhová karta“.

  Těšíme se, že nám plnění výzev pošlete formou fotografií do zprávy na náš školkový facebook MŠ Duha Soběslav.

  https://www.facebook.com/M%C5%A0-Duha-Sob%C4%9Bslav-1013884885335922/

   

   

  Na seznam všech duhových výzev se můžete podívat na webových stránkách školy po kliknutí na novou duhovou ikonu „ŠKOLKA DOMA“.

   

  Připravili jsme pro Vás také záložku „Tipy na domácí hraní“, kde najdete nápady na hraní a tvoření s odkazy na webové stránky či youtube.com.

   

  Všechny zaslané fotografie z výzev, ale i třeba z domácího hraní a tvoření, zveřejníme na facebooku i na našem webu v záložce „ŠKOLKA DOMA“  - fotogalerie.

  Těšíme na společné sdílení našich zážitků!

  Vzhledem k tomu, že zatím pracujeme na přípravě nové složky, týkající se "ŠKOLKY DOMA", přehled chystaných výzev  naleznete prozatím ve fotogalerii.

  Vaše MŠ DUHA