Naše Oranžová třída

• Naše oranžová třída

Kdo působí u nás na oranžové?

Na výchově a vzdělání se bude společně podílet:

Jitka Tíkalová

Jana Holcová

Mgr.Alena Krejčová

O čistotu a pořádek na naši třídě pečuje:

Ivana Vochozková

Vážení rodiče, naší společnou snahou bude pro děti vytvořit příjemné a bezpečné prostředí, maximálně napomoci dobré adaptaci Vašich dětí. Prostřednictvím naší brožurky jsme Vám nabídli možnost, jak i Vy můžete pomoci Vašim dětem, aby začlenění do nové socializační skupiny zvládly co nejlépe.

Důvěřujte nám, mluvte o všem, co budete cítit jako důležité nám sdělit, co může napomoci dobré adaptaci.

Naše doporučení v době adaptace:

Neprodlužujte v šatně dobu loučení s dítětem – emoce jsou silnější než rozum

Každý den adaptace plánujte dle Vašich potřeb a potřeb dítěte s tím, že mějte na paměti, že děti potřebují řád, ve kterém se cítí bezpečně

Pokud to bude z Vaší strany možné, délku adaptace uzpůsobte potřebám dítěte po konzultaci s paní učitelkou

Neostýchejte se požádat o jakoukoliv pomoc či radu

Výzva pro Vás rodiče

Pokud Vám bude chybět jakákoliv informace, řekněte o ni a my se Vám budeme rádi věnovat.

O Vašich dětech si společně popovídáme na konzultačních dnech, termíny včas zveřejníme.

Mějme stále na paměti, že dobré vztahy nás všech, kteří se podílíme na výchově a vzdělávání Vašich dětí, ji pak pozitivně ovlivňují.

Prosíme, informujte nás včas o všech nutných změnách, o kterých bychom měli vědět!!!! (změny telefonních čísel, změny v údajích o vyzvedávání dítěte apod….)