Aktuality pro Oranžovou třídu

• Aktuálně v oranžové

Co nás čeká v ŘÍJNU?

ZAHRADNÍ SLAVNOST 1.10.2019 OD 16:00 NA ZAHRADĚ MŠ

Pokud se budete chtít spolupodílet na naší zahradní slavnosti, budeme velmi rádi.

Uvítali bychom: upečené sladké, slané, ovoce, zeleninu, pomoc všeho druhu.... atd... :-)

Popř. přineste již v pondělí 1.10. 2019 dopoledne. My již všechno nazdobíme a připravíme...

Budeme se těšit!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatní:

• Chodíme ven téměř za každého počasí, počítejte, prosím, že mohou mít Vaše děti mokré/mírně ušpiněné oblečení (kalhoty...) od hry s vodou, kamínky atd.
    • Za slunného počasí, prosíme, o připravení pokrývky hlavy (kšiltovku nebo klobouček)
    • Prosíme o našití poutek na oblečení, které Vaše děti používají ve školce (bundy, mikiny, tepláky, kraťasy + podepsání/označení.... včetně bot, bačkorek a holínek!!!

Moc děkujeme

ZÁSTUPCI RADY RODIČŮ V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ:

Kamila Makovcová
    email: Kamilamakovcova@seznam.cz

Josef Filip
    email: josef.filip7@gmail.com

!!! smiley SLEDUJTE FOTOGALERII smiley !!!