Aktuality pro Oranžovou třídu

• Aktuálně v oranžové

Milí rodiče, děkujeme Vám za  příjemnou spolupráci v tomto školním roce. Přejeme Vám a dětem krásné prázdniny plné nového poznání, úžasných zážitků, pohody a úsměvů.

Kolektiv ORANŽOVÉ TŘÍDY

Vyhodnocení ankety:

Vráceno 22 anket, 21 rodičů zanamenalo pokrok ve vzdělávání dětí, 1x spíše ano.

Doporučení pro zlepšení,... - 12x bez připomínek, 7x vyslovení spokojenosti, 1x nepřijímat nemocné děti, 1x akce v pozdějších hodinách, 1x více vyučujících na méně dětí, 1x omladit "školní personál"

Akce: 5x bez vyjádření, 9x duhový den, 2x odpoledne s tatínkem, 1x hrací odpoledne, 3x besídky, 2x výlet, 2x rozloučení, 4 kladné hodnocení bez preferencí

Zástupci rady rodičů v oranžové třídě:

Paní Lenka Mullender tel. č. 608 482 028
                             email: lenkaroz@centrum.cz

Pan Petr Valeš tel..č. 776 015 859
                      email: kdms@seznam.cz

!!! smiley SLEDUJTE FOTOGALERII smiley !!!