Aktuality pro Školka doma třídu

• Aktuálně v oranžové

V důležitém sdělení naleznete informace k potvrzení o úhradě školného za rok 2020.

Naše ORANŽOVÁ dvoutřída je stále v provozu od 6.00 do 16.30.

Děti jsou tedy pouze ve třídě se stabilním personálem dle aktuálních možností.
    Sledujte, prosím, webové stránky a nástěnku, zde jsou potřebné informace.
    Minimalizujte Vaše působení v budově školy a šatnách.

aktualizováno: 22. 1. 2021

Důležité (aktualizace 22.1.2021):

Vážení rodiče,

jak jistě víte, epidemiologická situace v ČR už několik měsíců není dobrá. Mateřské školy jsou otevřené s hygienickými opatřeními prakticky bez omezení. Snažíme se udržet provoz mateřské školy tak, jak jste zvyklí, nastavili jsme taková opatření, aby se minimalizovalo potkávání dětí z různých tříd. V souvislosti s karanténními opatřeními a ošetřovným jsme nuceni upravovat personální zajištění, aby byl zachován provoz všech tříd.

Prosíme Vás tedy o ohleduplnost, shovívavost a především o spolupráci.

Pokud dítě prodělalo covid 19 v posledních 90ti dnech, nemusí být při setkání s nákazou v karanténě. Pokud dítě nebylo přítomno v MŠ a nesetkalo se s osobou covid pozitivní, karanténa se ho netýká. V obou případech může nadále navštěvovat MŠ.

Prosíme Vás také o aktualizaci Vašich telefonních čísel a emailů, které jste uvedli pro komunikaci se školou. Tyto kontakty využíváme pro  komunikaci s Vámi a  nyní také s okresní hygienickou stanicí, pokud je nařízena karanténa. Dost často se nám stává, že info od nás Vám nepřišlo z důvodu, že jste pro komunikaci uvedli e-mail, který v současnosti aktivně nepoužíváte.

Děkujeme za spolupráci.

Mateřská škola zůstává i nadále v plném provozu.

• od 2.11.2020 jsme opět upravili vnitřní organizaci,

všechny dvoutřídky jsou v provozu od 6.00 – 16.30děti jsou tedy pouze ve svých

třídách se stabilním personálem dle aktuálních možností

• sledujte, prosím, webové stránky – p. učitelky Vám zde poskytují potřebné informace
    • minimalizujte Vaše působení v budově školy a šatnách
    • i naše škola má stále technické problémy se zajištěním personálu v důsledku situace a nových opatření – v tomto důsledku se setkáte se zástupy na třídách

Vážení rodiče, vítáme Vás v novém školním roce, naším společným zájmem je vytvoření příjemného a bezpečného prostředí pro Vaše děti a pro nás všechny. Rádi bychom Vás upozornili na opatření vyplývající z doporučení MŠMT. Prosíme Vás o dodržování následujících doporučení:

• Od pondělí 7.9.2020 je vstup do budovy a pohyb ve vnitřních prostorách povolen pouze s rouškou ( neplatí pro děti )
    • V celém areálu školy je doporučeno dodržovat rozestupy.
    • Ve vestibulu školy je k dispozici desinfekce.
    • Je doporučeno minimalizovat počet osob, které přivání a odvání dítě do/z mateřské školy.
    • Zákonní zástupci a pověřené osoby se ve vnitřních prostorách školy zdržují jen po nezbytně nutnou dobu.

Opatření se mohou měnit v návaznosti na nařízení Ministerstva zdravotnictví.

Postup při případném výskytu osoby pozitivní na Covid 19 a informace o distančním vzdělávání naleznete ve školním řádu.

Těšíme se na nové společné zážitky.

Upozornění

• Chodíme ven téměř za každého počasí, počítejte, prosím, že mohou mít Vaše děti mokré/mírně ušpiněné oblečení (kalhoty...) od hry s vodou, kamínky atd.
    • V zimě, prosíme, o palcové rukavice přišité na tkaloun či gumičku, aby je děti neztratily.
    • Za slunného počasí, prosíme, o připravení pokrývky hlavy (kšiltovku nebo klobouček).
    • Prosíme o našití poutek na oblečení, které Vaše děti používají ve školce (bundy, mikiny, tepláky, kraťasy + podepsání/označení.... včetně bot, bačkorek a holínek!!!
    • Trénujte, prosíme, u Vašich dětí samostatnost při oblékání, stolování a sebeobsluze.
    • Čistá pyžamka předávejte součastně s dětmi při příchodu do školy, na vyprání Vám budou připraveny v pátek (1x za 14 dní), popř. dle potřeby.

Důležité informace
    Telefon do MŠ: 381524740, 607000983
    www.msduhasobeslav.cz
    Telefonní spojení na odhlášení/přihlášení obědů: pí. Koblišková Eva, tel.: 381524740
    Provoz MŠ: Pondělí, středa (06:00-17:15). Úterý, čtvrtek, pátek (06:00-16:30).

Jména třídních učitelek: Alena Krejčová, Jitka Tíkalová, Lucie Ježková, Jana Holcová, Lucie Bláhová

Asistentka pedagoga: Kristýna Hackerová, Pavla Širůčková

Paní uklízečka: Marcela Krejčová

S jakýmikoliv dotazy, připomínkami, problémy, náměty se obracejte na třídní učitelky. Je v našem společném zájmu, aby byly děti ve školce šťastné a spokojené. Jedině tak budou schopné se přirozenou cestou rozvíjet a vzdělávat.

Děkujeme

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZÁSTUPCI RADY RODIČŮ V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ:

GABRIELA KEHAROVÁ

email: pavelbohacjr@gmail.com

KATEŘINA SŮVOVÁ

email: katerinasuvova@seznam.cz

!!! smiley SLEDUJTE FOTOGALERII smiley !!!