Aktuality pro Školka doma třídu

• Aktuálně v oranžové

ROZLOUČENÍ S ORANŽOVOU TŘÍDOU - 18.06.2021

V pátek nás čeká rozlučkové dopoledne. Pro děti jsme si připravili spousty překvapení a úkolů, nebude chybět ani hledání mravenčího pokladu.smiley

Můžete své děti připravit do kostýmů MRAVENCE a to již ráno (postačí tmavé oblečení). Tykadla si s dětmi budeme vyrábět společně ve školce.

Kdo bude ochoten, může dětem přinést na mravenčí hostinu občerstvení ve formě ovoce či balených dobrot.

Děkujeme za spolupráci a na všechny naše mravenečky se už moooc těšíme…smiley

V důležitých sděleních naleznete informaci o provozu naší školy o letních prázdninách. (aktualizováno 3.5.2021)

Upozornění

• Chodíme ven téměř za každého počasí, počítejte, prosím, že mohou mít Vaše děti mokré/mírně ušpiněné oblečení (kalhoty...) od hry s vodou, kamínky atd.
    • V zimě, prosíme, o palcové rukavice přišité na tkaloun či gumičku, aby je děti neztratily.
    • Za slunného počasí, prosíme, o připravení pokrývky hlavy (kšiltovku nebo klobouček).
    • Prosíme o našití poutek na oblečení, které Vaše děti používají ve školce (bundy, mikiny, tepláky, kraťasy + podepsání/označení.... včetně bot, bačkorek a holínek!!!
    • Trénujte, prosíme, u Vašich dětí samostatnost při oblékání, stolování a sebeobsluze.
    • Čistá pyžamka předávejte součastně s dětmi při příchodu do školy, na vyprání Vám budou připraveny v pátek (1x za 14 dní), popř. dle potřeby.

Důležité informace
    Telefon do MŠ: 381524740, 607000983
    www.msduhasobeslav.cz
    Telefonní spojení na odhlášení/přihlášení obědů: pí. Koblišková Eva, tel.: 381524740
    Provoz MŠ: Pondělí, středa (06:00-17:15). Úterý, čtvrtek, pátek (06:00-16:30).

Jména třídních učitelek: Alena Krejčová, Jitka Tíkalová, Lucie Ježková, Jana Holcová, Lucie Bláhová

Asistent pedagoga: Kristýna Hackerová, Pavla Širůčková

Paní uklízečka: Marcela Krejčová

S jakýmikoliv dotazy, připomínkami, problémy, náměty se obracejte na třídní učitelky. Je v našem společném zájmu, aby byly děti ve školce šťastné a spokojené. Jedině tak budou schopné se přirozenou cestou rozvíjet a vzdělávat.

Děkujeme

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZÁSTUPCI RADY RODIČŮ V ORANŽOVÉ TŘÍDĚ:

GABRIELA KEHAROVÁ

email: pavelbohacjr@gmail.com

KATEŘINA SŮVOVÁ

email: katerinasuvova@seznam.cz

!!! smiley SLEDUJTE FOTOGALERII smiley !!!