Aktuality pro Hnědou třídu

• Aktuálně v hnědé

Budoucí školáčci z naší třídy, přejeme Vám báječné prázdniny a v září šťastné vykročení do školních lavic.
    Vám, rodičům hnědásků, děkujeme za důvěru, s jakou jste nám svěřili to nejdražší, co máte doma! Při rozloučení v kině jste nás velmi překvapili a potěšili.

Děkujeme        dospěláci z hnědé - Marie, Martina, Jitka, Pavlína

Vyhodnocení dotazníků od rodičů dětí z hnědé třídy. Rozdáno 37 ks, z toho bylo odevzdáno 15 ks.

1. Zaznamenali jste ve vzdělávání a připravenosti dětí na školu za uplynulý rok pokrok?

Na tuto otázku odpovědělo 12 rodičů ANO, 2 SPÍŠE ANO, 1 NE

2. Jaká akce byla pro Vás nejzajímavější?

Odpovídali jste v 7 případech – Duhový den v Národě, 2x spaní ve školce, Vánoční cinkání, akce v knihovně.

3. Co se Vám vybaví, když se řekne MŠ DUHA?

Kladně jste hodnotili prostředí školy, přístup učitelů, spokojené děti, vstřícné jednání, dobré zázemí pro děti, výborný kolektiv učitelů, zdravý jídelníček, pořádání výletů.

Zástupci rady rodičů z hnědé třídy:

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.