Aktuality pro Školka doma třídu

• Aktuálně ve fialové

V bruslení pokračujeme dál podle nastaveného rozpisu

každé pondělí i o prázdninách 26.10.2020

Vážení rodiče,

na co se zaměříme tento týden od 19.10. - 23.10. ve fialové 8. a 9. třídě si můžete prohlédnout a popřípadě vytisknout v naší fotogalerii.

Vážení rodiče, vítáme Vás v novém školním roce, naším společným zájmem je vytvoření příjemného a bezpečného prostředí pro Vaše děti a pro nás všechny. Rádi bychom Vás upozornili na opatření vyplývající z doporučení MŠMT. Prosíme Vás o dodržování následujících doporučení:

• Od pondělí 7.9.2020 je vstup do budovy a pohyb ve vnitřních prostorách povolen pouze s rouškou ( neplatí pro děti )
    • V celém areálu školy je doporučeno dodržovat rozestupy.
    • Ve vestibulu školy je k dispozici desinfekce.
    • Je doporučeno minimalizovat počet osob, které přivání a odvání dítě do/z mateřské školy.
    • Zákonní zástupci a pověřené osoby se ve vnitřních prostorách školy zdržují jen po nezbytně nutnou dobu.

Opatření se mohou měnit v návaznosti na nařízení Ministerstva zdravotnictví.

Postup při případném výskytu osoby pozitivní na Covid 19 a informace o distančním vzdělávání naleznete ve školním řádu.

Těšíme se na nové společné zážitky.

CO POTŘEBUJÍ DĚTI U NÁS VE FIALOVÉ TŘÍDĚ

• do šatny do sáčku (tašky):
    • tepláky na pobyt venku
    • náhradní oblečení – spodní prádlo, triko, tepláky, ponožky
    • pláštěnku – budeme chodit ven i za drobného deště
    • plastový kelímek na pití, který se dá mýt v myčce na nádobí, podepsat
    • 1 kelímek, kartáček a zubní pastu
    • prosíme o občasné donesení papírových kapesníčků – děti je mají k dispozici po celý den
    • každé pondělí si mohou děti přinést jednu malou hračku, aby se vešla do kapsáře
    • podepsané bačkorky se světlou podrážkou

Provozní doba MŠ: 06:00-16:30, pondělí a středa až do 17:15

Ke komunikaci s MŠ i nadále používejte pevnou linku 381 524 740. Zde je Vám k dispozici p. Eva Himpanová.

- zde předejte informace o nepřítomnosti dítěte, dotazy, odhlášení a přihlášení obědů (vždy do 13:00 hodin na následující den), možnost přepojení přímo na třídu

Pokud se nebude možné dovolat, využijte nově - tel.č. 607 000 983.

Náš nový mobilní telefon Vám zajistí to, že se k nám dovoláte po celou dobu provozu MŠ.

Zástupci rodičů naší třídy:

paní Kamila Makovcová

pan Martin Samec

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.