Co dítě potřebuje v Červené třídě

• Co dítě potřebuje v červené třídě

• Každé pondělí si děti mohou přinést z domova svoji hračku (menší z důvodu skladnosti,cca 20x21 cm).
    • Přineste prosím balení papírových kapesníčků, děti je pak dle potřeby ve třídě používají, praktické jsou také vytahovací kapesníky.
    • Na ven je dobré mít látkové kapesníky v kapse u bundy nebo mikiny, ale také nosíme papírové kapesníčky.
    • Do přihrádky v šatně dejte dítěti věci na převlečení pro případ nehody ( tričko, tepláky, spodní prádlo, ponožky).
    • Nutné je mít jiné tepláky nebo kalhoty, případně kraťasy pro pobyt venku. Děti odpočívají po obědě na lehátku ve „školkovém “ oblečení, kalhoty na ven bývají mokré nebo plné písku.
    • Dejte svému dítěti do šatny pláštěnku. Ven chodíme i v případě mírného deště.