Aktuality pro Školka doma třídu

• Aktuálně v červené

V důležitém sdělení naleznete informace k potvrzení o úhradě školného za rok 2020.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE K BRUSLENÍ (aktualizace 22.1.)

• první lekce v úterý 26.1.
    • Z MŠ v 7:00 odchází všechny děti, které jsou do té doby ve školce, pokud děti povezete na zimní stadion, buďte tam prosím včas – v 7:45 už by děti měly být na ledě, dětem můžete pomoci obout brusle – v rouškách, poté se zimní stadion bude zamykat       (pokud byste se opozdili, volejte 777615289, odemkneme Vám)
    • Konec bruslení 8:35
    • Vybavení na led: nabroušené brusle, helma!!!, pod helmu doporučujeme opravdu tenkou čepici, nebo lze použít nákrčník – zeptejte se dětí, vědí jak, šusťákové rukavice a šusťákové kalhoty, podepsané pití
    • Všechny věci, prosím, dejte dětem do jednoho batohu, helmu lze připevnit na batoh, zpátky do MŠ nás bude vozit autobus, tak ať si případně děti mohou nést svůj batoh samy

Termíny bruslení: 26.1., 2.2., 16.2., 23.2., 2.3., 9.3., 16.3., 23.3., 30.3.

Proveďte, prosím, registraci dětí na adresa: http://detidobrusli.cz/registrace/

Důležité (aktualizace 22.1.2021):

Jsou Vaše emaily a telefonní čísla aktuální? Děkujeme za spolupráci.

Vážení rodiče,

jak jistě víte, epidemiologická situace v ČR už několik měsíců není dobrá. Mateřské školy jsou otevřené s hygienickými opatřeními prakticky bez omezení. Snažíme se udržet provoz mateřské školy tak, jak jste zvyklí, nastavili jsme taková opatření, aby se minimalizovalo potkávání dětí z různých tříd. V souvislosti s karanténními opatřeními a ošetřovným jsme nuceni upravovat personální zajištění, aby byl zachován provoz všech tříd.

Prosíme Vás tedy o ohleduplnost, shovívavost a především o spolupráci.

Pokud dítě prodělalo covid 19 v posledních 90ti dnech, nemusí být při setkání s nákazou v karanténě. Pokud dítě nebylo přítomno v MŠ a nesetkalo se s osobou covid pozitivní, karanténa se ho netýká. V obou případech může nadále navštěvovat MŠ.

Prosíme Vás také o aktualizaci Vašich telefonních čísel a emailů, které jste uvedli pro komunikaci se školou. Tyto kontakty využíváme pro  komunikaci s Vámi a  nyní také s okresní hygienickou stanicí, pokud je nařízena karanténa. Dost často se nám stává, že info od nás Vám nepřišlo z důvodu, že jste pro komunikaci uvedli e-mail, který v současnosti aktivně nepoužíváte.

Děkujeme za spolupráci.

Mateřská škola zůstává i nadále v plném provozu.

• od 2.11.2020 jsme opět upravili vnitřní organizaci,

všechny dvoutřídky jsou v provozu od 6.00 – 16.30děti jsou tedy pouze ve svých

třídách se stabilním personálem dle aktuálních možností

• sledujte, prosím, webové stránky – p. učitelky Vám zde poskytují potřebné informace
    • minimalizujte Vaše působení v budově školy a šatnách
    • i naše škola má stále technické problémy se zajištěním personálu v důsledku situace a nových opatření – v tomto důsledku se setkáte se zástupy na třídách

Vážení rodiče, vítáme Vás v novém školním roce, naším společným zájmem je vytvoření příjemného a bezpečného prostředí pro Vaše děti a pro nás všechny. Rádi bychom Vás upozornili na opatření vyplývající z doporučení MŠMT. Prosíme Vás o dodržování následujících doporučení:

• Od pondělí 7.9.2020 je vstup do budovy a pohyb ve vnitřních prostorách povolen pouze s rouškou ( neplatí pro děti )
    • V celém areálu školy je doporučeno dodržovat rozestupy.
    • Ve vestibulu školy je k dispozici desinfekce.
    • Je doporučeno minimalizovat počet osob, které přivádí a odvádí dítě do/z mateřské školy.
    • Zákonní zástupci a pověřené osoby se ve vnitřních prostorách školy zdržují jen po nezbytně nutnou dobu.

Opatření se mohou měnit v návaznosti na nařízení Ministerstva zdravotnictví.

Postup při případném výskytu osoby pozitivní na Covid 19 a informace o distančním vzdělávání naleznete ve školním řádu.

Těšíme se na nové společné zážitky.

Vítáme Vás v červené třídě

V červené třídě působí a na spolupráci se těší paní učitelky Barbora Nývltová, Dana Líbalová, Olga Zabloudilová, Petra Kabešová, paní asistentka Hana Poláková a paní uklizečka Alena Douchová.

Důležité informace
    Provozní doba MŠ: 06:00-16:30, pondělí a středa až do 17:15

Telefon do MŠ: 381524740, 607000983- informace o nepřítomnosti dítěte, dotazy, odhlášení a přihlášení obědů (vždy do 13:00 hodin na následující den), možnost přepojení přímo na třídu.

Jak vypadá náš den a co děti pořebují v červené třídě se dozvíte v záložkách se stejným názvem zde na webu, případně na nástěnce v šatně třídy.

S jakýmikoliv dotazy, připomínkami, problémy, náměty se obracejte na třídní učitelky. Je v našem společném zájmu, aby byly děti ve školce šťastné a spokojené. Jedině tak budou schopné se přirozenou cestou rozvíjet a vzdělávat.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Zástupci v radě rodičů:

Budou zvoleni na zahajovací schůzce.

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.