Aktuality pro Červenou třídu

• Co nás čeká v nadcházejícím období?

Pro rodiče, prarodiče -  do 29.3.2019  " S KNIHOU MĚ BAVÍ SVĚT" - výstava v knihovně.

Přidáte se k nám? Můžete přinést příspěvek na výstavu: oblíbená kniha našeho dítěte (koláž, ilustrace, tvoření).

Více info na nástěnce.

Předem děkujeme za jakýkoliv příspěvek, vaší fantazii se meze nekladou!

28.3. - pohádka O Budulínkovi a jiné české pohádky - krasobruslařské vystoupení na zimním

stadioně - vybíráme 30,- (dejte, prosím, v tento den dětem adekvátní oblečení i vzhledem

k aktuálnímu počasí - na stadioně budeme cca 1 hodinu)

3.4. - světový den porozumění autismu

Tento den (2.4.) se lidé na celém světě zapojují do osvětových kampaní. Většinu akcí spojuje modrá barva. Proč modrá? Modrá je barvou komunikace a sebevyjádření, což je jedna z oblastí, ve které mají lidé s autismem největší potíže.

I my se připojíme a to o den později tj. 3.4. - zvládneme to stejně jako ponožkovou výzvu? Tentokrát všichni v modrém! :-)

9.4. - Velikonoční tvoření - od 15:30 hod (děti s rodiči, na červené třídě)

• Přichází jaro!

S jarem příchází i počasí, které je jak na houpačce. Dejte, prosím, dětem tenčí oblečení, které se dá vrstvit a také dle teplot postupně na zahrádce odkládat. Je vhodné, aby v sáčku v šatně děti měly dostatek svršků na převlečení v situaci, kdy se zpotí při pobytu venku.

Děkujeme :-)

• Aktuálně v červené

V červené třídě působí  a na spolupráci se těší paní učitelky Barbora Nývltová, Dana Líbalová, Lucie Vacková,paní asistentky Olga Zabloudilová a Sabina Kopřivová a paní uklizečka Alena Douchová.

Zástupci rodičů:

Kateřina Herynková - email: herynkova.katerina1@gmail.com

Roman Kačur - email: kacur@musobeslav.cz

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.