Aktuality pro Školka doma třídu

• Aktuálně v červené

Vážení rodiče,

v souvislosti s opatřením Čj.: MŠMT -11703/2020-1 pro školy , kterým MŠMT doporučuje uzavření či omezení provozu mateřských škol a na základě nového opatření Vlády ČR ředitelství MŠ DUHA Soběslav, sídliště Míru ve spolupráci se zřizovatelem rozhodlo o přerušení provozu naší školy s účinností od 17.3.2020.

Požadavek na vydání „Žádosti o ošetřovné pro dítě do 10 let“ můžete získat:

úterý  a středa 17.3. a 18.3.2020 v době od 8.00 – 12.00hod.,  13.00 – 16.00hod. a v dalších dnech po telefonické domluvě.

Tel.: kontakt : 381524740, +420607000983,+420723540918

Sledujte i nadále webové stránky školy pro další informace.

Budeme celou situaci pečlivě vyhodnocovat a pracovat s aktuálními informaci pro včasnou obnovu provozu naší školy.

Přejeme nám všem dobré zdraví a úspěšné zvládnutí nelehké situace.

Tipy na domácí hraní od nás:

• stolní a společenské hry - pexeso, člověče nezlob se, apod.
    • dobble - hra na zrakové vnímání dětí - existuje spoustu vyrobených "dobble" ke stažení z webu na různá témata
    • společné čtení a prohlížení knih
    • společná práce - děti mohou pomáhat v kuchyni nebo na zahradě
    • kreslení a stříhání, lepení dle fantazie - dohlížejte, prosím, na správný úchop tužky a nůžek
    • webové stránky s nápady na hry a vyrábění - www.pinterest.com, unoduo.cz, predskolaci.cz,i-creative.cz

Na základě nastavených opatření, která se týkají i sportovišť, se neuskuteční poslední lekce kurzu DDB. Předání diplomů zorganizujeme po zrušení současných opatření a obnovení provozu MŠ. Děkujeme za pochopení

Projekt „Děti do bruslí“  www.detidobrusli.cz

V červené třídě působí  a na spolupráci se těší paní učitelky Barbora Nývltová, Dana Líbalová, Olga Zabloudilová, Petra Kabešová a paní uklizečka Alena Douchová.

Zástupci v radě rodičů:

Petra Fetrová, tel.č.776072485, fetrova.petra@gmail.com

Petr Hejný, tel.č.607508849, hejny.p@gmail.com

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.