Aktuality pro Červenou třídu

KOUZELNÍK

vybíráme 40,-              děkujeme

Informace k bruslení:  První lekce začíná v úterý 8.1.2019

Lekce začíná v 7:45 hodin. Z MŠ budeme odcházet v 7:00 hodin. Pokud chcete, aby Vaše dítě chodilo z MŠ, musí přijít do 7:00 hodin.

Pokud budete děti vozit přímo na zimní stadion, přivezte je do 7:30 hodin, aby se stihly přezout. Pokud budete mít čas děti obout, budeme rádi, jinak je samozřejmě obujeme my, nebo trenéři. Děti si budeme přebírat v šatně.

Zpátky do MŠ nás bude vozit autobus. Děti by proto měly mít všechny své věci v jednom batohu (helmu lze připnout na batoh), aby byly schopné si batoh samy nést.

Co děti potřebují na led: nabroušené brusle – ideálně zavazovací, helmu – cyklo nebo lyžařskou, případně hokejovou – bez helmy nikdo nebude puštěn na led!!!, šusťákové kalhoty, šusťákové rukavice – děti budou chodit po kolenou nejprve, proto nejsou vhodné pletené rukavice, čepici bez bambule nebo kuklu, pití – podepsané!!!

Děti, které nechodí na bruslení (budou po nemoci apod.), budou zůstávat v MŠ zřejmě v jiné třídě (oranžová, zelená) – sledujte ukazatele (kytičky) v MŠ a informace v šatně červené třídy.

V červené třídě působí  a na spolupráci se těší paní učitelky Barbora Nývltová, Dana Líbalová, Lucie Vacková,paní asistentky Olga Zabloudilová a Sabina Kopřivová a paní uklizečka Alena Douchová.

Zástupci rodičů:

Kateřina Herynková - email: herynkova.katerina1@gmail.com

Roman Kačur - email: kacur@musobeslav.cz

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.