Aktuality pro Školka doma třídu

• Aktuálně v červené

Milé děti, ve středu 16.6. se bude na školní zahradě konat slet čarodějnic, kouzelníků a jejich havěti.

Do školky můžete přijít v převlečení, přinést si košťata a jiné dopravní prostředky. cheeky

Čekají na vás úkoly, tvoření, malování na obličej, čarodějné lektvary a laskominy.

Do školky přijďte, prosím, do 8:00 hodin, ať si můžeme užít celé kouzelné dopoledne.

FOTOGRAFOVÁNÍ -  o vyhotovení fotek Vašich dětí budete informováni..

Cena: 70,-Kč společné třídní TABLO

270,-Kč ALBUM SÁM

270,-Kč ALBUM SE SOUROZENCEM

Bruslení: Vzhledem k tomu, že jsme odchodili pouze 4 lekce bruslení, přeplatek 350,- Kč (odečteno pojištění a odchozené lekce) bude dětem převeden na další kurz. Na podzim tedy budete platit o 350,-Kč  méně.

Vítáme Vás zpátky v červené třídě

V červené třídě působí a na spolupráci se těší paní učitelky Barbora Nývltová, Dana Líbalová, Olga Zabloudilová, Petra Kabešová, paní asistentka Hana Poláková a paní uklizečka Alena Douchová.

Důležité informace
    Provozní doba MŠ: 06:00-16:30, pondělí a středa až do 17:15

Telefon do MŠ: 381524740, 607000983- informace o nepřítomnosti dítěte, dotazy, odhlášení a přihlášení obědů (vždy do 13:00 hodin na následující den), možnost přepojení přímo na třídu.

Jak vypadá náš den a co děti pořebují v červené třídě se dozvíte v záložkách se stejným názvem zde na webu, případně na nástěnce v šatně třídy.

S jakýmikoliv dotazy, připomínkami, problémy, náměty se obracejte na třídní učitelky. Je v našem společném zájmu, aby byly děti ve školce šťastné a spokojené. Jedině tak budou schopné se přirozenou cestou rozvíjet a vzdělávat.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Zástupci v radě rodičů:

Budou zvoleni na zahajovací schůzce.

DESATERO PRO RODIČE DĚTÍ PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Naleznete v sekci O ŠKOLE - DOKUMENTY. Tento článek si můžete i stáhnout.