Učitelky

Cílem školy je maximální profesionalizace celého pedagogického týmu, ředitelství školy podporuje další vzdělávání pedagogů v rámci nastaveného plánu školy. ŠVP pro předškolní vzdělávání plně využívá specializací jednotlivých pedagogů, obzvláště v oblasti logopedické prevence.

  • Lucie Bláhová, učitelka

    Oranžová třída

    Blahova2@msduhasobeslav.cz
  • Aneta Podvalská, učitelka

    Modrá třída

    Kvalifikace: Soukromá střední škola pedag.a sociálních služeb s.r.o. Obrataň - předškolní a mimoškolní pedagogika, PFJČU - Učitelství pro MŠ

    Specializace:     

      Základy Montessori pedagogiky,  Odborný vzdělávací kurz dle vyhlášky MŠMT - pro předškolní děti, Polytechnická výchova v MŠ v praxi

                                

                                

    Podvalska@msduhasobeslav.cz
  • Bc. Barbora Nývltová, učitelka

    Červená třída

    Kvalifikace: Gymnázium Soběslav, PF JČU Učitelství pro MŠ

    Specializace: speciální pedagogika, inkluze, čtenářská pregramotnost, individualizace ve vzdělávání, zdravý životní styl, prezentace školy prostřednictvím médií a webových stránek školy

    Nyvltova@msduhasobeslav.cz
  • Bc. Jana Pánková, učitelka

    Modrá třída

    Kvalifikace: PF JČU Učitelství pro MŠ , Diplomovaný specialista v oboru sociální práce

    Specializace:  Speciální pedagogika, matematická pregramotnost, adaptace a socializace dítěte před nástupem a při nástupu do MŠ, hudebně pohybové aktivity, komunikace s rodinou a veřejností, koordinátor akcí BESIP

    Pankova@msduhasobeslav.cz
  • Bc. Lucie Ježková, učitelka

    Oranžová třída

    Kvalifikace:   ZSF JČU České Budějovice - Speciální pedagogika - vychovatelství

    Specializace: individualizace ve vzdělávání

    Jezkova@msduhasobeslav.cz
  • Bc. Lucie Vacková, učitelka

    Kvalifikace:Gymnázium Soběslav,  JČU ZSF -speciální pedagogika-vychovatelství,  PF JČU v Českých Budějovicích - předškolní pedagogika

    Specializace: speciání pedagogika, inkluze

    na MD

    Vackova@msduhasobeslav.cz
  • Bc. Marie Křížová, učitelka

    Žlutá třída

    Kvalifikace:SPgŠ Soběslav-učitelství MŠ PF České Budějovice,obor speciální pedagogika-učitelství MŠ

    Specializace:logopedická asistentka-logopedická prevence,realizace projektu "Hrátky hrošíka Logíka",hudebně-pohybové činnosti,komunikace s rodinou a veřejností,koordinátor EVVO,práce s hlínou,metody prožitkového učení,experimenty,jóga pro děti.

    Krizova@msduhasobeslav.cz
  • Dana Líbalová, učitelka

    Červená třída

    Kvalifikace:SPgŠ Soběslav-učitelství MŠ

    Specializace:rozšířené výtvarné činnosti,keramika v rámci vzdělávání dle ŠVP,tělesná výchova,komunikace s rodiči

    Libalova@msduhasobeslav.cz
  • Denisa Peltánová, učitelka

    Kvalifikace: Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň - předškolní a mimoškolní pedagogika, odborný vzdělávací kurz dle vyhlášky MŠMT pro předškolní děti

    na MD

    Peltanova@msduhasobeslav.cz
  • Ivana Dolejšová, učitelka

    Zelená třída

    Kvalifikace: SPgŠ Stříbro - učitelství MŠ

    Specializace: seznamování dětí s anglickým jazykem, využití ICT za účelem zkvalitnění komunikačních dovedností dětí, prezentace školy prostřednictvím webových stránek školy, e-Twinning - mezinárodní spolupráce se školami v Evropě - projekty, čtenářská pregramotnost

    Klecacka@msduhasobeslav.cz
  • Jana Dvořáková, učitelka

    Zelená třída

    Kvalifikace: SPŠ VHN Kraslice SPgŠ Stříbro - učitelství MŠ

    Specializace: logopedický asistent, hrátky s flétnou, využití ICT za účelem zkvalitnění komunikačních dovedností, minimaliz.řečových vad a podpory rozvoje grafomotoriky

    Dvorakova@msduhasobeslav.cz
  • Jana Holcová, učitelka

    Oranžová třída

    Kvalifikace:SPgŠ Soběslav-učitelství MŠ

    Specializace:logopedický preventista-logoped.prevence,realizace projektu "Hrátky hrošíka Logíka",podpora předčtenářské gramotnosti,adaptace a socializace dítěte před nástupem a při nástupu do MŠ,hudebně-pohybové aktivity.

    Holcova@msduhasobeslav.cz
  • Jitka Bínová, učitelka

    Fialová třída

    Kvalifikace: SPgŠ Soběslav - učitelství MŠ

    Specializace: seznamování dětí s anglickým jazykem,rozšířené výtvarné a pracovní aktivity, keramika v rámci vzdělávání dle ŠVP PV, prezentace školy prostřednictvím výzdoby interiéru školy, koordinace výstav ve městě, hrátky s flétnou, logopedický preventista - realizace projektu "Hrátky hrošíka Logíka", koordinátor pro předškolní výchovu dětí v oblasti "Rizika poruch čtení a psaní".

    Binova@msduhasobeslav.cz
  • Jitka Tíkalová, učitelka

    Oranžová třída

    Kvalifikace:SPgŠ Prachatice-učitelství MŠ

    Specializace:logopedický preventista-logopedická prevence,realizace projektu "Hrátky hrošíka Logíka",adaptace a socializace dítěte před nástupem a při nástupu do MŠ,rozšířené výtvarné aktivity,keramika v rámci vzdělávání dle ŠVP,prezentace školy prostřednictvím výzdoby interiéru společně s dětmi.

    Tikalova@msduhasobeslav.cz
  • Marie Kozlová, učitelka

    Fialová třída

    Kvalifikace: Gymnázium Soběslav SAG -učitelství pro MŠ

    Specializace: rozšířené výtvarné a pracovní aktivity v rámci vzdělávání dle ŠVP,keramika a obsluha pece pro výpal,prezentace školy prostřednictvím výzdoby,koordinace výstav ve městě.

    Kozlova@msduhasobeslav.cz
  • Markéta Hrádková, DiS, učitelka

    Zelená třída

    Kvalifikace: Soukromá vyšší odborná škola sociální, Jihlava - Předškolní a mimoškolní pedagogika, PFJČU - Učitelství pro MŠ 

    Specializace: EVVO

    Vavru@msduhasobeslav.cz
  • Markéta Lustová, učitelka

    Žlutá třída

    Kvalifikace: Gymnázium Soběslav, studium Pedf UK Učitelství pro 1. stupeň ZŠ 

    Lustova@msduhasobeslav.cz
  • Markéta Zemanová, učitelka

    Modrá třída

    Kvalifikace:SPgŠ Prachatice - předškolní a mimoškolní pedagogika SOA České Budějovice-všeobecná ekonomie

    Specializace:logopedická prevence v MŠ,hra na zobcovou flétnu v předškolním vzdělávání,využití ICT ke zkvalitnění komunikačních dovedností dětí,prezentace školy prostřednictvím webových stránek školy,e-Twinning - mezinárodní spolupráce škol.

    Zemanova@msduhasobeslav.cz
  • Mgr.Magdaléna Pumprová, učitelka

    Kvalifikace: JČU České Budějovice Teologická fakulta - pedagog volného času, Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň - předškolní a mimoškolní pedagogika

    na MD

    Pumprova@msduhasobeslav.cz
  • Olga Zabloudilová, učitelka

    Červená třída

    Kvalifikace:  ISŠ CR a VOŠ České Budějovice, ZVaS - obor Pedagogika - psychologie pro asistenty pedagoga, Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň - předškolní a mimoškolní pedagogika

    Specializace:  Inkluze

    Zabloudilova@msduhasobeslav.cz
  • Pavla Podlahová, učitelka

    Modrá třída

    Kvalifikace: ZVaS - obor Pedagogika - psychologie pro asistenty pedagoga, Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň - předškolní a mimoškolní pedagogika

    Podlahova@msduhasobeslav.cz
  • Pavlína Mlčkovská, učitelka

    Fialová třída

    Kvalifikace: Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň - předškolní a mimoškolní pedagogika

    Specializace:  keramika a práce s hlínou

    Mlckovska@msduhasobeslav.cz
  • Petra Kabešová, učitelka

    Červená třída

    Kvalifikace: Zemědělská fakulta - pozemkové úpravy a převody nemovitostí, Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň - předškolní a mimoškolní pedagogika, PFJČU - Učitelství pro MŠ 

    Specializace: prezentace školy prostřednictvím sociálních sítí

    Kabesova@msduhasobeslav.cz
  • Sabina Kopřivová, učitelka

    Kvalifikace:  Střední pedagogická škola Beroun

                      studium Učitelství pro MŠ - PFJU

    na MD

    Koprivova@msduhasobeslav.cz
  • Tereza Vančatová, učitelka

    Zelená třída

    Kvalifikace: SPŠ a SOU Třeboň,  Asistent pedagoga ZVaS České Budějovice, Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň - předškolní a mimoškolní pedagogika

    Vancatova@msduhasobeslav.cz