Učitelky

Cílem školy je maximální profesionalizace celého pedagogického týmu, ředitelství školy podporuje další vzdělávání pedagogů v rámci nastaveného plánu školy. ŠVP pro předškolní vzdělávání plně využívá specializací jednotlivých pedagogů, obzvláště v oblasti logopedické prevence.

  • Bc.Barbora Nývltová, učitelka

    Červená třída

    Kvalifikace:  Učitelství pro MŠ na PF JČU 

    Specializace: speciální pedagogika, čtenářská pregramotnost

    Nyvltova@msduhasobeslav.cz
  • Bc.Lucie Pýchová, učitelka, školní asistent

    Oranžová třída

    Kvalifikace:   ZSF JČU České Budějovice

    Specializace: Speciální pedagogika - vychovatelství

    Pychova@msduhasobeslav.cz
  • Bc.Lucie Vacková, učitelka, asistent pedagoga

    Zelená třída

    Kvalifikace:Gymnázium Soběslav,  JČU ZSF -speciální pedagogika-vychovatelství, probíhající studium: PF JČU v Českých Budějovicích

    Specializace: Pedagogika učitelství MŠ

    Vackova@msduhasobeslav.cz
  • Bc.Marie Křížová, učitelka

    Žlutá třída

    Kvalifikace:SPgŠ Soběslav-učitelství MŠ PF České Budějovice,obor speciální pedagogika-učitelství MŠ

    Specializace:logopedická asistentka-logopedická prevence,realizace projektu "Hrátky hrošíka Logíka",hudebně-pohybové činnosti,komunikace s rodinou a veřejností,koordinátor EVVO,práce s hlínou,metody prožitkového učení,experimenty,jóga pro děti.

    Krizova@msduhasobeslav.cz
  • Dana Líbalová, učitelka

    Červená třída

    Kvalifikace:SPgŠ Soběslav-učitelství MŠ

    Specializace:rozšířené výtvarné činnosti,keramika v rámci vzdělávání dle ŠVP,tělesná výchova,komunikace s rodiči

    Libalova@msduhasobeslav.cz
  • Denisa Peltánová, učitelka

    Červená třída

     

    Kvalifikace: Studium: Soukromá škola pedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň, odborný vzdělávací kurz dle vyhlášky MŠMT pro předškolní děti

    Specializace: pracovní činnost - chůva pro dvouleté děti

    Peltanova@msduhasobeslav.cz
  • Ivana Dolejšová, učitelka

    Zelená třída

    Kvalifikace: SPgŠ Stříbro - učitelství MŠ

    Specializace: seznamování dětí s anglickým jazykem, využití ICT za účelem zkvalitnění komunikačních dovedností dětí, prezentace školy prostřednictvím webových stránek školy, e-Twinning - mezinárodní spolupráce se školami v Evropě - projekty, čtenářská pregramotnost

    Dolejsova@msduhasobeslav.cz
  • Jana Dvořáková, učitelka

    Zelená třída

    Kvalifikace: SPŠ VHN Kraslice SPgŠ Stříbro - učitelství MŠ

    Specializace: logopedický asistent, hrátky s flétnou, využití ICT za účelem zkvalitnění komunikačních dovedností, minimaliz.řečových vad a podpory rozvoje grafomotoriky

    Dvorakova@msduhasobeslav.cz
  • Jana Holcová, učitelka

    Oranžová třída

    Kvalifikace:SPgŠ Soběslav-učitelství MŠ

    Specializace:logopedický preventista-logoped.prevence,realizace projektu "Hrátky hrošíka Logíka",podpora předčtenářské gramotnosti,adaptace a socializace dítěte před nástupem a při nástupu do MŠ,hudebně-pohybové aktivity.

    Holcova@msduhasobeslav.cz
  • Jana Pánková, DiS, učitelka

    Modrá třída

    Kvalifikace: Diplomovaný specialista v oboru sociální práce, soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň, studium Učitelství pro MŠ na PF JČU

    Specializace:  Speciální pedagogika

    Pankova@msduhasobeslav.cz
  • Jitka Bínová, učitelka

    Fialová třída

    Kvalifikace: SPgŠ Soběslav - učitelství MŠ

    Specializace: seznamování dětí s anglickým jazykem,rozšířené výtvarné a pracovní aktivity, keramika v rámci vzdělávání dle ŠVP PV, prezentace školy prostřednictvím výzdoby interiéru školy, koordinace výstav ve městě, hrátky s flétnou, logopedický preventista - realizace projektu "Hrátky hrošíka Logíka", koordinátor pro předškolní výchovu dětí v oblasti "Rizika poruch čtení a psaní".

    Binova@msduhasobeslav.cz
  • Jitka Tíkalová, učitelka

    Oranžová třída

    Kvalifikace:SPgŠ Prachatice-učitelství MŠ

    Specializace:logopedický preventista-logopedická prevence,realizace projektu "Hrátky hrošíka Logíka",adaptace a socializace dítěte před nástupem a při nástupu do MŠ,rozšířené výtvarné aktivity,keramika v rámci vzdělávání dle ŠVP,prezentace školy prostřednictvím výzdoby interiéru společně s dětmi.

    Tikalova@msduhasobeslav.cz
  • Marie Kozlová, učitelka

    Fialová třída

    Kvalifikace: Gymnázium Soběslav SAG -učitelství pro MŠ

    Specializace: rozšířené výtvarné a pracovní aktivity v rámci vzdělávání dle ŠVP,keramika a obsluha pece pro výpal,prezentace školy prostřednictvím výzdoby,koordinace výstav ve městě.

    Kozlova@msduhasobeslav.cz
  • Markéta Zemanová, učitelka

    Modrá třída

    Kvalifikace:SPgŠ Prachatice - předškolní a mimoškolní pedagogika SOA České Budějovice-všeobecná ekonomie

    Specializace:logopedická prevence v MŠ,hra na zobcovou flétnu v předškolním vzdělávání,využití ICT ke zkvalitnění komunikačních dovedností dětí,prezentace školy prostřednictvím webových stránek školy,e-Twinning - mezinárodní spolupráce škol.

    Zemanova@msduhasobeslav.cz
  • Mgr.Magdaléna Pumprová, učitelka

    Červená třída

    Kvalifikace: JČU České Budějovice Teologická fakulta - pedagog volného času Soukromá střední školapedagogiky a sociálních služeb s.r.o. Obrataň

    na mateřské dovolené

    Pumprova@msduhasobeslav.cz
  • Miloslava Košnerová, učitelka

    Modrá třída

    Kvalifikace:SPgŠ Prachatice - učitelství,vychovatelství

    Specializace: výtvarné a pracovní činnosti,adaptace a socializace dítěte před nástupem a při nástupu do MŠ.

    Kosnerova@msduhasobeslav.cz