Personál kuchyně

  • Marcela Rypáčková, vedoucí kuchařka

    Vzdělání: SOU Netolice - prodavačka textilu a odívání, SSOU BEAN s.r.o.,Praha - kuchařka

    Rypackova@msduhasobeslav.cz
  • Daniela Vopavová, kuchařka

    Vzdělání: SOU společného stravovania Slanická osada - kuchařka-servírka+ nadstavbové studium s maturitou

    Vopavova@msduhasobeslav.cz
  • Eva Koblišková, vedoucí školní jídelny-účetní

    Vzdělání:SEŠ Praha -všeobecná ekonomika

    Účast v projektu "ZDRAVÁ VÝŽIVA VE ŠKOLÁCH "

    Novakova@msduhasobeslav.cz
  • Jana Čížková, pomocná kuchařka

    Odborné učiliště a Praktická škola Soběslav - kuchařské práce

    Cizkova@msduhasobeslav.cz
  • Lenka Píchová, pomocná kuchařka, pradlena

    ISŠT Sezimovo Ústí

    Pichova@msduhasobeslav.cz
  • Pavla Jiřičková, pomocná kuchařka

     

    Odborné učiliště a Praktická škola Soběslav - kuchařské práce

    Jirickova@msduhasobeslav.cz