Rozhodnutí o přijetí do MŠ 2017

Vážení rodiče,

zveme Vás na společnou zahajovací schůzku, která se bude konat dne

21.června 2017 v 16 hod. v naší mateřské škole na oranžové dvoutřídce.(pozvání je určené pro rodiče nově nastupujících dětí)

Na programu společného setkání budou informace o organizaci provozu, školném, stravném , Školním vzdělávacím programu, adaptačním procesu a předány další tiskopisy nezbytné pro zahájení docházky Vašeho dítěte.

Schůzka je určena Vám, rodičům. Zajistěte si, prosím, péči po tuto dobu o Vaše děti , abychom měli  prostor pro společnou diskusi.

Pokud se z vážných důvodů nebudete moci  zúčastnit, kontaktujte, prosím, ředitelství školy. Tel: 381524740, 723540918

Děkuji

Mgr. Krejčová Alena