Informace k zahájení docházky do MŠ

Vážení rodiče,

dne 26.8.2021 v dopoledních hodinách budou zveřejněny ve vestibulu naší MŠ seznamy dětí a jejich rozdělení do jednotlivých tříd.

Nové rodiče a děti, které budou od září navštěvovat naši MŠ zveme na individuální konzultaci (cca 20 min) ohledně nástupu a informací k začátku školního roku,  která bude probíhat ve dnech 27.8., 30.8., 31.8.2021.

Na schůzku, prosím, doneste s sebou:DUHÁČKA – portfolio dítěte a VYPLNĚNÝ OSOBNOSTNÍ DOTAZNÍK.

Vámi preferovaný termín a čas si můžete zvolit a zapsat od 26.8.2021ve vestibulu naší MŠ či si termín zarezervovat na telefonu 723540918.

Sledujte, prosím, náš web, kde budou aktuální informace ohledně začátku školního roku a případných epidemiologických opatření.

Děkujeme za spolupráci a budeme se na Vás těšit.

Kolektiv MŠ DUHA