Informace k zahájení docházky do MŠ

Vážení rodiče,

zveme Vás na společnou zahajovací schůzku, která se bude konat dne

17. června 2021 (čtvrtek) v naší mateřské škole.

Organizace:

místo konání schůzky

začátek setkání

skupina dle příjmení dítěte

oranžová dvoutřídka

16.00 hod.

A - L

oranžová dvoutřídka

17.30 hod.

M - Ž

Na programu společného setkání budou informace o organizaci provozu, školním vzdělávacím programu, adaptačním procesu

a budou předány další tiskopisy nezbytné pro zahájení docházky Vašeho dítěte.

Schůzka je určena Vám, rodičům. Zajistěte si, prosím, péči po tuto dobu o Vaše děti, abychom měli prostor pro společnou diskusi. Zároveň budeme rádi, když přijmete pozvání na malou prohlídku prostor naší školy.

Z důvodu stále přetrvávajících epidemiologických opatření, prosíme o účast pouze jednoho zákonného zástupce.

Pokud se z vážných důvodů nebudete moci zúčastnit, kontaktujte, prosím, ředitelství školy.

Mobil: 723540918

Mgr. Krejčová Alena