DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Milí rodiče, milé děti,

vzhledem k těžce předvídatelné situaci ohledně COVID-19 jsme pro Vás připravili

„DUHOVÝ PLOT ANEB DNY OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ jinak“

- od 21.4.2020

Každoročně Vás zveme k nahlédnutí do života do naší duhové školky. Den otevřených dveří není jen nahlédnutí do prostor naší školy. Děti si mohou pohrát v prostorách duhových tříd, připraveno je i duhové tvoření. Paní kuchařky připravují vždy lahodné jednohubky s výtečnými pomazánkami a zdravé mlsání nejen pro děti. Paní učitelky jsou připravené s každým osobně pohovořit a zodpovědět Vaše dotazy ohledně předškolního vzdělávání.  V loňském roce jsme ke dni otevřených dveří přidali i duhové zpívání pro veřejnost na soběslavském náměstí, kde jednotlivé třídy společně zpívaly, tančily a vytvořily velkou barevnou duhu.

Nemůžeme sice zaručit, že se některá z uvedených akcí bude  moci uskutečnit. Abychom Vás o vše kvůli současné situace neochudili, připravili jsme si pro Vás právě "DUHOVÝ PLOT ANEB DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ jinak…"

Na plotu, hned vedle vstupu do MŠ také naleznete Duhovou schránku, kde jsou umístěny všechny dokumenty a informace, které potřebujete k zápisu. Najdete tam také malé překvapní pro děti.

Současně Vás zveme na virtuální prohlídku naší školy, kterou najdete v záložce „VSTUPTE, PROSÍM“. Jak postupovat při zápisu se dočtete také zde na webu v záložce "POPRVÉ K ZÁPISU". Využijte také ikonu "PTEJTE SE NÁS".

Dále si můžete prohlédnout video ze „ZAHRADNÍ SLAVNOSTI“, kterou každoročně pořádáme na přivítání nového školního roku a na společné seznámení. Video najdete, když kliknete na "ZAHRADU SEDMI BAREV".

Vaše další kroky mohou vést skrz barevné puntíky přímo do jednotlivých tříd. Tam si v záložce „FOTOGALERIE“ můžete prohlédnout náš duhový školní rok každé třídy. Uvidíte každodenní aktivity, výlety a projety, zkrátka to, jak duháčci tráví své dny v naší mateřské škole.

Podívat se můžete i na naše „ŠKOLNÍ PROJEKTY“. Kde je najdete? V záložce  „O ŠKOLE“.

V současnosti máme novou záložku ŠKOLKA DOMA“, kde nabízíme VÝZVY jako zpestření současné situace pro děti i rodiče. Naleznete tam také inspiraci na domácí hraní. Budeme rádi, když se také zapojíte.

Připravujeme pro Vás i další zajímavé možnosti, jak společně komunikovat. Hledáme prostředí, kde budeme moci odpovídat na Vaše otázky, které se budou týkat jak samotného zápisu do mateřské školy, tak dalších informací, které Vás ještě bude zajímat.

O všem dění a všech novinkách budete informováni aktuálně na našem webu či facebooku.

Vaše ŠKOLKA DUHA